Технічний стан елеваторів ДПЗКУ оцінюється як хороший і відмінний

Елеватори ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" знаходяться в доброму та відмінному стані.

Про це заявив заступник голови правління корпорації Денис Полежаєв, повідомила 1 липня прес-служба ДПЗКУ.

"Днями було завершено прийом матеріально-технічної бази філій ДПЗКУ, і практично у всіх елеваторів держкорпорації загальна оцінка "добре ". Дуже багато підприємств корпорації здали матеріально-технічну базу на "відмінно", - поінформував Д.Полежаєв.

Він зазначив, що технічне оснащення знаходиться на високому рівні в таких елеваторах, як "Кролевецький КХП", "Савинський елеватор", "Білоколодязьний елеватор", "Новоукраїнський КХП", "Дубенський КХП", Одеський зерновий термінал.

"Деякі підприємства корпорації потребують модернізації, а саме "Бровківське ХПП", "Новополтавський елеватор", "Кремідівське ХПП", яка запланована", - додав Д.Полежаєв.

Також повідомляється, що ДПЗКУ вже почала закупівлю ячменю 3 класу врожаю-2015 у південних областях України. Ціни на зернову варіюються від 2950 до 3130 грн/т з урахуванням вартості доставки на підприємство. В Одеському та Миколаївському портах закупівельні ціни на ячмінь 3 класу становлять 3300 і 3200 грн/т СРТ відповідно.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.