Потужність зернового термінала «Укрлендфармінга» у порту Південний складе 5 млн. тонн

Агрохолдинг «Укрлендфармінг» має намір побудувати в морпорту Південний термінал із перевалки зернових вантажів, який на першому етапі матиме потужність 5 млн. тонн.

Про це заявив керівник проекту з будівництва зернових терміналів компанії в порту Євген Садовой, повідомив 30 вересня портал ЦТС.

«Буде побудовано два причали довжиною 600 м із глибинами 16 м, де можна буде обробляти судна дедвейтом до 100 тис. тонн», - відзначив він, додавши, що ємності одноразового зберігання на першому етапі складуть 400 тис. тонн.

«У довгостроковій перспективі ми плануємо побудувати ще один причал, збільшити ємності одноразового зберігання до 800 тис. тонн, а потужність термінала – до 10 млн. тонн на рік», - проінформував керівник проекту.

Нагадаємо, що «Укрлендфармінг» планував розпочати будівництво термінала в липні ц.р., однак роботи не почалися через труднощі з виділенням землі водного фонду для будівництва причалів.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.