Підприємство групи «Пан Курчак» у Волинській області запустило другу чергу елеваторного комплексу

ТОВ «Агротехніка», яке входить до агропромгрупи «Пан Курчак», запустило другу чергу елеватора у Волинській області (с. Чаруков).

Про це 23 червня повідомила прес-служба компанії.

Відзначається, що пробний запуск елеватора відбувся минулого року, а в ц.р. компанія ввела в експлуатацію залізничну під'їзну колію.

«Завантаження на залізничному транспорті становить 460 т/добу (7 вагонів), а час на завантаження з моменту подачі вагонів – 6 год. Також відбувається автоматичне зважування вагонів. Поліпшено умови і для малих фермерів, які можуть притримати новий урожай на елеваторі і дочекатися вигідної ціни на ринку», - підкреслив керівник елеваторного господарства «Агротехніки» Ігор Мазур.

У повідомленні говориться, що загальна потужність силосів елеватора, що забезпечують довготривале зберігання зерна, становить 25 тис. тонн. Також компанія планує побудувати третю чергу елеватора на 21 тис. тонн.

За словами голови наглядової ради групи «Пан Курчак» Сергія Горлача, на елеваторному комплексі встановлено дві зерносушарки польського виробництва, які працюють на соломі, що дозволило втричі скоротити витрати на доведення зерна до кондиції.

«Агротехніка» планує в ц.р. прийняти майже 100 тис. тонн і забезпечити перевалювання 135 тис. тонн зернових і олійних культур.

Агропромгрупу «Пан Курчак» засновано в 2001 р. До складу групи входять Західна аграрна компанія (вирощування зернових і технічних культур), «Агротехніка» (виробництво та реалізація комбікормів), «Агідель» і птахокомбінат «Губін» (виробництво м'яса птиці), « Віра-1» (вирощування свиней), ВМП (переробка свинини) і Українські торгові мережі (мережа магазинів «М'ясна точка»).

До складу ТОВ «Агротехніка» входить мережа елеваторів у Волинській області (Турійськ, Локачі, Чаруків (ст. Несвіч), Мар'янівка, на яких здійснюється приймання, очищення, сушіння та зберігання зерна.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.