Компанія «Бруклін-Київ» планує в 2016 році добудувати зерновий термінал в Одеському порту

Стивідорна компанія ТОВ «Бруклін-Київ» планує завершити будівництво зернового термінала в Одеському морському торговельному порту в 2016 р.

Про це 2 червня заявив начальник термінала Сергій Черніков, повідомило агентство УНІАН.

За його словами, будівництво термінала планувалося завершити раніше, однак відбулася зміна графіка у зв'язку із будівництвом причалу.

«Спочатку причал було розраховано на глибину 12 м, однак швартуватися будуть судна значної вантажопідйомності. Тому необхідні умови для прийняття суден осадкою 13,5 м, включаючи тип Panamax вантажопідйомністю до 70 тис. тонн. Перший етап термінала – 78 тис. тонн, другий – ще буде близько 70 тис. тонн. У цілому  із третім етапом – 241 тис. тонн зернових вантажів», - повідомив С.Черніков.

Він додав, що великі зернові термінали потужністю понад 200 тис. тонн в Україні є тільки в глибоководних портах Великої Одеси та у Миколаївському порту, а проект, подібний до зернового термінала «Бруклін-Київ», єдиний у країні. Проектна потужність термінала складе 4,5 млн. тонн зерна на рік.

Відзначимо, що, за даними генерального директора «Бруклін-Київ» Юрія Губанкова, із $60 млн., виділених ЄБРР під будівництво термінала, компанія одержала $27 млн. Загальний обсяг інвестицій у будівництво становить $76 млн.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.