Компанія «Агро-Регіон» планує наростити потужності зі зберігання сільгоспкультур

Компанія «Агро-Регіон» (Київська обл.) має намір побудувати елеватор потужністю 50 тис. тонн одноразового зберігання сільгоспкультур.

Для реалізації даного проекту необхідно близько $10 млн. Про це заявив заступник генерального директора з виробництва компанії Володимир Кравцов, повідомило 16 березня агентство «Інтерфакс-Україна».

Також В.Кравцов повідомив, що в ц.р. компанія планує розширити посівну площу приблизно на 1,5 тис. га – до 31,5 тис. га. Як і в попередні сезони, основною вирощуваною культурою залишатиметься кукурудза.

«Ми намагалися коливати структуру сівби, але є шлейф техніки, тому суттєво ми не можемо зміститися в той чи інший бік... Якщо ми розширюємося, то дуже виважено, співвідносячи наші ресурси, те, наскільки ми можемо забезпечити якісну технологію на цих площах», - зазначив заступник гендиректора.

За його словами, з 2008 р. земельний банк компанії збільшено на 25 тис. га.

У структурі «Агро-Регіон» також діє молочна ферма (Київська обл.) на 500 дійних корів. Виробництво молока в середньому за місяць становить 240 тонн. Даний сегмент, за очікуваннями В.Кравцова, в 2015 р. буде збитковим через низькі цін на молоко при подорожчанні кормових і енергоресурсів. Компанія розглядає варіант відмови від молочного бізнесу, або орієнтацію на виробництво сирів.

ТОВ «Агро-Регіон» із 2008 р. належить шведському інвестхолдингу East Capital. Компанія спеціалізується на рослинництві, її земельний банк становить близько 33 тис. га в Київській, Чернігівській, Житомирській і Хмельницькій областях.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.