Група "Прометей" придбала елеватор у Миколаївській області

Група "Прометей" у липні 2015 р. придбала елеваторний комплекс у Миколаївській області (с.Казанка). Про це 3 серпня повідомила прес-служба компанії.

Відповідно до повідомлення, до складу комплексу входять вертикальний бетонний силос і кілька сховищ наземного типу, а загальна потенційна потужність зберігання складів становить 30 тис. тонн.

"Елеватор оснащений сушильним і зерноочисним устаткуванням, сучасною ваговою площадкою і атестованою лабораторією. Має можливість вивантаження/навантаження зерна на автомобільний транспорт. Також на базі підведеної залізничної вітки в перспективі планується налагодити відвантаження зерна у вагони", - говориться в повідомленні.

Також відзначається, що на момент покупки елеватор перебував у робочому стані, а на його склади вже активно приймається зерно нового врожаю.

Крім того, "Прометей" планує інвестувати до 5 млн. грн. у проведення реконструкції й запуск придбаних потужностей на повну силу.

Група компаній "Прометей" поєднує підприємства, що спеціалізуються на торгівлі зерновими й олійними культурами, автопарк зерновозів, мережу елеваторів. Торговельний офіс компанії знаходиться у Миколаєві. "Прометей" співпрацює з постачальниками більш ніж в 10 областях України. Загальна максимальна накопичувальна потужність зберігання на елеваторах компанії становить 250 тис. тонн.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.