Grain Alliance збільшив потужності елеватора в Полтавській області

Grain Alliance збільшив потужності елеватора

Компанія Grain Alliance (ТОВ «Баришівська зернова компанія») збільшила потужність одночасного зберігання на Пирятинському елеваторі (Полтавська обл.) на 60 тис. м3.

Про це повідомила прес-служба компанії «Варіант Агро Строй», обладнання якої було встановлено на елеваторі.

Відзначається, що в жовтні 2017 р. успішно завершилася друга черга монтажу обладнання: СВП 27,5.27, всього було поставлено 4 силосу.

«Не дивлячись на те, що на елеваторі в Пирятині раніше було встановлено обладнання для зберігання зерна інших вітчизняних виробників (загальною потужністю 50 тис. тонн), за результатами технічного тендеру, саме силоси «Варіант Агро Строй» з великим діаметром 27,5 м і посиленими технічними властивостями були обрані нашим партнером» - пояснив керівник регіонального представництва «Варіант Агро Строй» в м. Київ Олексій Киба.

Згідно з повідомленням, «Баришівська зернова компанія» вибрала лінійку силосів «Варіант Агро Строй» - PROFI для промислового використання, які відносяться до класу «професійні». Дані силосу відповідають всім технічним нормам, прийнятим в Україні, і навіть мають запас міцності по снігового навантаження на даху силосів, по стійкості і міцності конструкцій експлуатуються, переважно, на крупних елеваторах.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.